Masaj Salonları

"Huzurlu"

resim

"Rahat"

masaj

"Ekonomik"

masaj salonları

Ümraniye Masaj Salonu

Written by admin on February 12, 2013. Posted in Makaleler, Ümraniye Masaj, ümraniye masaj salonu

Ümraniye Masaj Salonumuzda müşterilerimize uzman masözlerimizden en etkin, hijyenik ve kaliteli masaj hizmetini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

İstanbul’un şehir stresinden uzaklaşarak sizlerde günün yorgunluğunu unutmak ve rahatlamak istiyorsanız Ümraniye’de sizlerleyiz..

Mutlaka yapmanız gereken bir günlüğüne kaçamak yaparak profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ve rahatlalamanın keyfini yaşamak! Ümraniye Tanem Masaj Salonunda kendinizi uzman masözlerimizin güvenilir ve emin ellere teslim edebilirsiniz.

Ümraniye Masaj Salonları

Ümraniye Masaj Salonları

Ümraniye Masaj Salonumuzda yaptıracağınız  Masaj, Herkesin yapması gereken stres ve günlük hayatın yoğunluğundan uzaklaşmak için tercih etmesi gereken hizmetlerden bir tanesidir. Spa Salonumuzda alacağınız hizmetlerin en başında sauna ve hamam geliyor.

Hamam kültürü çok eskilere dayanıyor. Ve biz bayanların gençleşmesi için çok önemli bir faktör. Çünkü hamam da sıcak sayesinde vücudunuz ter atıyor ve bu ter sayesinde gözenekleriniz açılıyor.  Ve yapılan kese sayesinde bacaklarınızda ki portakal görüntüsü azalıyor selüloit oluşumu azalıyor.  Yâ da tamamen gideriyor. Bunun yanında kırışıklık ve çatlakların tamamen yok olmasını sağlıyor.

Buhar sayesinde cildinizin gözenekleri açılıyor. Tüm bunlar gerçekleştikten sonra hoş kokulu yağlarla yapılan masajlarda kullanılan yağlarda güzelliğiniz için çok önemlidir.  Cilt tipinize göre yapılan masajlarda uygulanan yağlarda cilt problemleriniz de giderilmektedir.

Bundan sonra yapılacak thai masajıyla sinir sisteminiz uyarılacak aynı zamanda gerginliğinizden de kurtulmuş olacaksınız. Yapılacak olan taş masajı sayesinde rahatlamanız sağlanacak vücudunuzdaki negatif elektrik giderilecektir. Salonumuzdan ayrılırken memnun ayrılacak kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Aynı zamanda güzellik salonumuzda da hoşça vakit geçirebilir kendinizi uzmanlarımızın güvenli ellerinize teslim edebilirsiniz. Salonumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için telefonla ulaşabilir uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Masaj Salonu

Tanem Ümraniye, İstanbul Masaj Salonları

Ümraniye  Masaj Salonu

Tanem Masaj ve SPA Salonları

Masaj Salonumuz Ümraniye’de Haldun Alagaş  Kültür merkezinin tam karşısında yer almaktadır. Siz de masaj deneyimini İstanbul Masaj Salonları içerisinde ayrıcalıklı yere sahip masaj salonumuzdan almak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Masajın yararları saymakla bitmiyor.. Fiziksel tedaviden, tansiyon kontrollerine, kişisel bakımdan ruhsal dengeye kadar pekçok konuda verdiğimiz masaj hizmetlerimizle ayrıcalığınızı ve ayrıcalığımızı birlikte yaşayacağız..

İstanbul Ümraniye Masaj Keyfi Tanem Masaj ve SPA Salonlarında Yaşanır..

Tags: , , , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment