Masaj Salonları

"Huzurlu"

resim

"Rahat"

masaj

"Ekonomik"

masaj salonları

Ümraniye Masaj Salonu

Written by admin on February 12, 2013. Posted in Makaleler

Eğer sizlerde günün yorgunluğunu unutmak ve rahatlamak istiyorsanız ve her şeyi unutarak kendinize zaman ayırmak istiyorsanız mutlaka yapmanız gereken bir günlüğüne kaçamak yaparak profesyonel hizmetlerimizden yararlanmalı ve sizlerde rahatlamalı kendinizi güvenilir ve emin ellere teslim etmelisiniz.

Herkesin yapması gereken stres ve günlük hayatın yoğunluğundan uzaklaşmak için tercih etmesi gereken hizmetlerden bir tanesidir. Sap merkezimizde alacağınız hizmetlerin en başında sauna ve hamam geliyor. Hamam kültürü çok eskilere dayanıyor. Ve biz bayanların gençleşmesi için çok önemli bir faktör. Çünkü hamam da sıcak sayesinde vücudunuz ter atıyor ve bu ter sayesinde gözenekleriniz açılıyor.  Ve yapılan kese sayesinde bacaklarınızda ki portakal görüntüsü azalıyor selüloit oluşumu azalıyor.  Yâ da tamamen gideriyor. Bunun yanında kırışıklık ve çatlakların tamamen yok olmasını sağlıyor. Buhar sayesinde cildinizin gözenekleri açılıyor. Tüm bunlar gerçekleştikten sonra hoş kokulu yağlarla yapılan masajlarda kullanılan yağlarda güzelliğiniz için çok önemlidir.  Cilt tipinize göre yapılan masajlarda uygulanan yağlarda cilt problemleriniz de giderilmektedir.

Bundan sonra yapılacak thai masajıyla sinir sisteminiz uyarılacak aynı zamanda gerginliğinizden de kurtulmuş olacaksınız. Yapılacak olan taş masajı sayesinde rahatlamanız sağlanacak vücudunuzdaki negatif elektrik giderilecektir. Salonumuzdan ayrılırken memnun ayrılacak kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Aynı zamanda güzellik salonumuzda da hoşça vakit geçirebilir kendinizi uzmanlarımızın güvenli ellerinize teslim edebilirsiniz. Salonumuzla ilgili ayrıntılı bilgi için telefonla ulaşabilir uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment